EN DE
Sveiki atvykę į Ortho Baltic – vieną didžiausių ortopedijos technikos kompanijų Europoje!

Diegiama saulės elektrinė

2018-10-03
Diegiama saulės elektrinė

Ortho Baltic sėkmingai įgyvendina projektą Nr. 04.2.1-LVPA-K-836-01-0042 „Saulės elektrinės diegimas įmonėje UAB „Baltic Orthoservice“, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir Lietuvos Respublikos lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ priemonę Nr. 04.2.1-LVPA-K-836 „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“. Projektas prisidės prie aplinkos taršos mažinimo naudojant atsinaujinančios energijos šaltinį, t. y. saulės energiją. Kartu siekiama sumažinti energijos vartojimo intensyvumą įmonėje, didinant atsinaujinančių energijos išteklių gamybą ir vartojimą.

Saulės energija yra viena švariausių egzistuojančių technologijų gaminti elektros energiją. Subsidijuojant saulės elektrinę Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, ji įgis konkurencingumą prieš tradicinius energijos išteklius naudojančius įrenginius. Yra paskaičiuota, kad saulės elektrinė tarnauja apie 30 metų be papildomų didelių investicijų į įrangą, todėl įdiegta saulės jėgainė yra ekonomiškai efektyvi investicija. Saulės elektrinė leis taupyti įmonės lėšas ir ypač svarbu tai, kad diegiant nereikia iš esmės keisti įmonėje veikiančių elektros inžinerinių sprendimų, įrangai nereikia papildomo žemės ploto, todėl diegti saulės elektrinę yra racionalu ir ekonomiškai efektyvu.

Įgyvendinus projektą Ortho Baltic (UAB "Baltic Orthoservice") sieks gauti „Žalios lietuviškos energetikos“ sertifikatą, kaip įmonė naudojanti ir gaminanti elektros energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

Bendra projekto „Saulės elektrinės diegimas įmonėje UAB „Baltic Orthoservice“ vertė siekia  102.737,60 Eur. Iš jų projekto vykdytojui iš Europos regioninės plėtros fondo paskirta 70.889,00  Eur.

Projekto pradžia – 2017 m. birželio mėn., projekto pabaiga – 2019 m. balandžio mėn.

 

Daugiau informacijos apie projektą teikia:

Projektų administravimo vadovė
Živilė Vitkienė
UAB ,,Ortho Baltic”
Taikos pr. 131a, LT-51124 Kaunas
El.paštas: zivile.vitkiene@orthobaltic.lt

Atgal