EN DE
Sveiki atvykę į Ortho Baltic – vieną didžiausių ortopedijos technikos kompanijų Europoje!

Vykdomas naujos kartos išmaniųjų medicinos prietaisų kūrimo projektas

2018-10-11
Vykdomas naujos kartos išmaniųjų medicinos prietaisų kūrimo projektas

„Ortho Baltic“ įgyvendina projektą Nr. J05-LVPA-K-03-0101 „Išmaniųjų implantuojamųjų medicinos prietaisų, pasižyminčių diagnostiniu ir terapiniu funkcionalumu, sukūrimas“ pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ priemonę „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“.

Bendradarbiaujant su projekto partneriu Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU), KTU Biomedicinos ir Medžiagotyros institutais, Kauno ir Vilniaus universitetinėmis ligoninėmis ir vedančiais šalies neurologais ir neurochirurgais, UAB „Baltic Orthoservice“ sieks ištirti bevielių (implantuotinų) bioelektroninių sensorių panaudojimo galimybes galvos smegenų būklių diagnostikoje ir terapijoje, ir, remiantis tyrimų rezultatais, sukurti tokius produktus: multimodalinių implantuojamų išmaniųjų sensorių panaudojimo galvos smegenų klinikinių parametrų diagnostikai ir jų integravimo į kaukolės kaulą arba kranialinį implantą technologiją, išmanųjį mikroelektromechaninį implantuojamą vožtuvą hidrocefalijai (galvos smegenų vandenės) gydyti bei išmanųjį personalizuotą implantuojamą medicinos prietaisą, skirtą išankstinei epilepsijos priepuolių diagnostikai ir paciento informavimui apie artėjantį priepuolį.

Inovatyvūs produktai bus kuriami panaudojant naujausias bioelektronikos, sensorikos, belaidžio dirbtinio intelekto technologijas, 3D projektavimo ir gamybos sprendimus.

Bendra projekto „Išmaniųjų implantuojamųjų medicinos prietaisų, pasižyminčių diagnostiniu ir terapiniu funkcionalumu, sukūrimas“  vertė siekia  2.029.711,31  Eur. Iš jų projekto vykdytojui iš Europos regioninės plėtros fondo paskirta  1.292.694,58  Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018.06.04 – 2022.06.30

 

 

Daugiau informacijos apie projektą teikia:

Projektų administravimo vadovė
Živilė Vitkienė
UAB ,,Ortho Baltic”
Taikos pr. 131a, LT-51124 Kaunas
El.paštas: zivile.vitkiene@orthobaltic.lt

Atgal