EN DE
Sveiki atvykę į Ortho Baltic – vieną didžiausių ortopedijos technikos kompanijų Europoje!

PASLAUGOS VERSLUI

Ortho Baltic verslo klientams teikia įvairaus pobūdžio projektavimo ir gamybos paslaugas. Be to, Ortho Baltic gamina plačią gamą standartinių ortopedinių produktų, kuriuos parduoda kitoms techninės ortopedijos srityje dirbančioms kompanijoms.

Verslo klientams Ortho Baltic taip pat siūlo eilę standartinių technologinių sprendimų, tokius kaip CAD programiniai paketai, individualių produktų konfigūratoriai, 3D pėdos skeneriai ir kiti. Pagal klientų užsakymus yra kuriami individualūs technologiniai sprendimai, skirti kompanijoms, dirbančioms techninės ortopedijos srityje.

Ortho Baltic teikiamas paslaugas verslui galima skirstyti į šias pagrindines grupes:

  1. Individualių produktų projektavimo ir gamybos paslaugos
  2. Standartinių techninės ortopedijos ir susijusių produktų tiekimas
  3. Aukštųjų technologijų produktų kūrimas ir diegimas

 

Medienos, plastiko ir kitų medžiagų apdirbimas 5 ašių CNC apdirbimo įranga

Ortho Baltic verslo klientams taip pat siūlo tiesiogiai su technine ortopedija nesusijusias medienos, plastiko ir kitų medžiagų apdirbimo paslaugas didelių galimybių 5 ašių CNC apdirbimo įranga. Kompanija sėkmingai pritaiko savo know - how, įgytą projektuojant ir gaminant individualias pagalbines techninės ortopedijos priemones, ir kitose pramonės šakose.


CNC centras gali būti naudojamas baldų gamyboje (stalviršiai, kėdės ir kt.), reklamos gamyboje, architektūros ir interjero detalių gamyboje bei kitose srityse.

Teikiamos paslaugos apima:
1. Paviršių, kuriuos reikia apdirbti, skaitmenizavimą
2. Apdirbamų paviršių virtualų modeliavimą
3. Instrumento kelio valdymo programos generavimą
4. Medžiagų apdirbimą 5 ašių CNC apdirbimo įranga


Tikslus, universalus, galintis atlikti daug įvairiausių operacijų – tai pagrindiniai kriterijai, apibūdinantys šį įrenginį.
Jei pilnai išnaudojote savo gamybinius pajėgumus arba neturite reikiamos įrangos, Ortho Baltic gali atlikti Jūsų darbus greitai ir kokybiškai.