EN DE
Sveiki atvykę į Ortho Baltic – vieną didžiausių ortopedijos technikos kompanijų Europoje!

Ortho Baltic pristatė naujienas pasaulinėje OTWorld parodoje

2018-05-28
Ortho Baltic pristatė naujienas pasaulinėje OTWorld parodoje

OTWorld kongresas yra didžiausias ir svarbiausias pasaulyje renginys, skirtas ortopedijos srities atstovams. Kongreso metu vyksta ir paroda, kurios metu pristatomos ortopedijos srities pasaulinės premjeros ir technologiniai išradimai.

Jau tradiciniu tapusiame renginyje Leipcige, Vokietijoje, šių metų gegužės 15-18 dienomis dalyvavo ir Ortho Baltic komanda, pristačiusi naujausius individualios ortopedinės avalynės dizaino sprendimus.

Ortopedija jau vis labiau matuojasi skaitmenizuotos ateities marškinėlius, todėl keturias dienas vykusiame renginyje netrūko pažinčių su technologinėmis naujovėmis. Vis tvirtesnes pozicijas 3D spausdinimas užima tiek protezų, tiek įtvarinių sistemų gamyboje, pristatytos ir reabilitacijos technologijų, kompresinės terapijos bei ortopedinės avalynės technologijų naujienos.

Tai, kas įvardijama ateitimi, jau dabar yra arba naudojama, arba gaminama Ortho Baltic kompanijoje. Vykusios parodos metu Ortho Baltic komanda pristatė 3D individualius įdėklus ir 3D protezų apdailas. Pastarosios sulaukė itin didelio susidomėjimo, kadangi ypač traukia akį, o dėl naudojamos 3D spausdinimo technologijos dar yra ir unikalios struktūros, funkcionalios bei išskirtinio dizaino.  

Taip pat pristatytas ir naujasis AFO KITE anglies pluošto įtvaras, skirtas vaikams. Naujasis įtvaras pagamintas naudojant Pre-preg technologiją ir yra pritaikytas patogiam ir visavertiškam aktyviam mažųjų gyvenimui.

Parodos metu Ortho Baltic komanda pristatė ir lazeriavimo bei siuvinėjimo ant odos galimybes, NFC identifikacines mikroschemas. Be to, stende apsilankę dalyviai susipažino ir su naujutėlaičiu 2018-2020 metų inidividualios ortopedinės avalynės modelių katalogu bei avalynės gamybai naudojamų odų rinkiniu.

Ortho Baltic komanda ne tik sustiprino ryšius su esamais klientais, bet ir užmezgė naujų kontaktų produktyviam bendradarbiavimui netolimoje ateityje.

OTWorld pasauliniame kongrese 2018 m. apsilankė 21 400 lankytojų iš 90 pasaulio šalių, parodoje veikę stendai pritraukė daugiau kaip 570 dalyvių iš 43 šalių.

 

Atgal